jak zrobic horror w the sims 3

jak zrobic horror w the sims 3

Oto coś naprawde fajne. Apel zrobić uniwersalnych podstawowych pragnień czytelnika. Moze LUB Nie Moze znać Swoje indywidualne czytelników. Jeśli nie, aby Moze Być Trudne zrobić napisania swoich pragnień. Ale, mozna odwołać SIĘ zrobić uniwersalnych pragnień podstawowych (SA pragnienia kazdy). Uniwersalne pragnienia należą reprodukcji / seks, jedzenie, i moc. Wiecej Informacji mozna znaleźć studiując Wielki bieg Kevina Hogana „Covert Hipnoza” Były szczegółowo omawia kazdy z 16 podstawowych pragnień zidentyfikowanych przez dr Steven Reiss.

Budować wartość Informacji uzywasz. Na Przykład, jeśli Masz Pomysł, pod warunkiem, mógłby zarobić czytelnikowi Dodatkowe $ 20000 w ciągu najbliższych Sprzedaży wagowo 12 miesiecy, tak powiedzieć. Jeśli mial wydać tysiące godzin prowadzących Badania, inwestują tysiące dolarów kupują Kursy i Materiały referencyjne, jeśli trzeba bylo chodzić Sześć mil pod gore w Każdą strone boso na Śniegu, ABY dostać SIĘ Do Biblioteki, ABY zrobić Tego Badania (ok TYLKO Zabawy ZE SOBA) powiedzieć czytelnikowi, Kolorado zajęło dostarczenie Informacji. Stwarza się wartość.

jak zrobic horror w the sims 3

Żart o Wiele bardziej, ZE MOGE dyskutować, ale dziesięć Artykuł Nie JEST książka. Pozwólcie, ZE SIĘ podzielę z Wami jednym z najbardziej potężnych sekretów udanego piśmie (pamiętaj, ZE Jeden obiecałem wcześniej). Aby Moze Cie zaskoczyć. To Jest Proste. Aby Moze Cie rozczarować, jeśli wziąć przejść Zbyt pochopnie. Ale moge wam obiecać, aby Prawie kazdy sukcesem pisarz zgodzi SIĘ, ZE się, Kolorado mam zamiar zasugerować JEST krytycznie ważna. Oto ona. Jestes gotowy? Gdy jestes gotowy Do pisania, po prostu zacząć pisanie i nie nie martwić o szczegóły SIĘ LUB uzyskanie przejść idealnym.

jak zrobic horror w the sims 3

Być moze największą przeszkoda w przekonujący piśmie JEST, ZE większość Ludzi zamknąć PRZED rozpoczęciem LUB PO Ich zacząć, trzymają zatrzymywania SIĘ I staramy SIĘ każde Słowo i zdanie idealne …
Artykuł dzięki:

Author: fabrykasensacji.pl

Share This Post On