jak zrobic horror w fps creator

jak zrobic horror w fps creator

Przekonujące Strategie piśmie, ZE chwycić uwagę czytelników i Ci wyniki

Jako pisarz, musisz wyzwanie komunikować bez sprzężenia zwrotnego i bez korzystania z Cech głosu, mimiki i Języka Ciała. LAL! Aby naprawde zmienia Zasady, prawda?

Oznacza do, musisz Zrozumieć http://www.aktywnabielizna.pl swoich czytelników i przewidywać Ich reakcje zrobić kazdego Słowa piszesz.fundacjapomocnadlon.pl Trzeba, ABY Twoje Słowa ożywają w czytniki przeszkadza, ABY zrekompensować Ich niezdolność zrobić rozpoznawania głosu i zobaczyc Swoje Ciało. Wiecej na dziesięć Temat w ciągu kilku chwil.

Ok, wiec chcesz napisać coś, Co Jest Jedna z pierwszych Rzeczy, Które trzeba zrobić (no nie nie podnieść pióro)? Musisz określić pożądany wynik … się, dowiedzieÄ ‡ SIĘ, CO To Jest próbujesz osiągnąć. Pewnie wydaje SIĘ Proste, ale Jak Wiele artykułów, Dokumentów, e-maili, listów nawet reklamy widziałeś, Ze Nie ma ostrości LUB Kierunek? Aby tak, jakby autor po prostu usiadł i rzucił SIĘ na papierze. Konkluzja, określić, co chcesz osiągnąć. CZY starasz SIĘ przekazać idee, wpływać na decyzje, przekazywania Informacji LUB przenieść Ludzi zrobić działania? Jak bedzie się wpływać na Wiadomość? Musisz zdecydować SIĘ na żądaną rezultatu AŻ przodu.

Kolejne Pytanie należy rozważyć, żart „kto JEST Publiczność?” Chodzi mi o celu, trzeba zadać następujące pytania: „Jakie Sa moje Czytnik chęci, pragnienia, Potrzeby, Cechy, obawy, Problemy Co muszę wiedziec, ABY pomoc wpłynąć na ICH” Jeśli piszesz zrobić konkretnej osoby W, A następnie Zrozumieć, že osoby W, jeśli pisanie zrobić Grupy, A następnie Zrozumieć ogólne Cechy dla Tej Grupy. Jeśli cześć wpływów żartem odwołać sie zrobić pragnień (żart), A następnie znając czytelnika (s) JEST częścią równania Pragnienie.

Jeden Krok LUDZIE często nie nie zrobić rozważenia żartem wpływ Mediów pisania. Istnieją Dwa Elementy nośnika.
Artykuł dzięki: http://www.bestwesternsymfonia.pl

Author: fabrykasensacji.pl

Share This Post On