dlaczego lubie fantastyke rozprawka

dlaczego lubie fantastyke rozprawka

Odwiedź California Santa Barbara

Półtoragodzinny kilka mil na Północnego Zachód od Los Angeles leży Pięknej Plaży miasto Santa Barbara w Kalifornii, Gdzie znajdują SIĘ jedné z najczystszych i najlepiej utrzymanych plaz na zachodnim wybrzeżu.

Miasto Santa Barbara, Który obejmuje Nadzieja Ranch i Montecito liczy okolo 90.000 (Nie licząc Studentów, którzy przebywają w UC Santa Barbara). Jeszcze obsługującego Miliony Turystów kazdego Roku. Mieszkańcy Miasta SA w przeważającej Części, PRZYJAZNY, uprzejmy i Pomocny, miasto JEST Czyste, A dzieki dobrze egzekwowane Wydziału anty graffiti, praktycznie Wolne od graffiti. Wskaźniki przestępczości SA NISKIE, żart Policja uprzejmy i chętny zrobić Pomocy w cokolwiek, Czego potrzebujesz. CZY jestes samotnym podróżnikiem, podróżujących z przyjacielem LUB współmałżonkiem LUB biorąc Cala rodzinę, Santa Barbara JEST doskonałym miejscem.

Żartach coś dla kazdego w interfejsie lub w pobliżu Santa Barbara. Relaks na plazy, cieszyć sie Życia Z nocnego na Ulicy członkowskim LUB W sąsiednim Isla Vista, dysk ostatnich Wieluniu milionów domów dolara w Montecito i nadziei Ranch, wziąć w Symfonii wag teatrze Arlington, odwiedzić Muzeum Sztuki, zwiedzanie Mission, pójść zrobić ZOO Lub skorzystać Ogrody Botaniczne i Muzeum Historii Naturalnej, ryby off Stearns Wharf, Przejdź wędkarstwo sportowe LUB wielorybów, zjeść w jednej z Wieluniu doskonałych Restauracji (Wiele z zewnętrznym patio jadalni), odwiedź odkryty Rynku rolnika i Kupić ekologicznie uprawianych Owoców, WARZYW, Kwiatów i Roślin, Zakup sztuki I Rzemiosła na wystawie chodniku sztuki, Która JEST Tuż Przy Plaży, wypożyczyć rower LUB rower zbudowany dla dwoch Osób i jeździć na ścieżkach rowerowych wzdłuż oceanu, zjeść Obiad w jednej z Restauracji serwujących owoce morza i ryby na Rynku otwartym powietrzu na Stearn Estakady LUB SKLEP nd Paseo Nuevo handlowego.

Istnieje accomidations W każdym przedziale cenowym, od niedrogich moteli zrobić łóżka i śniadania W robić luksusowych hoteli, takich Jak Four Seasons Biltmore i Bacara Resort and Spa.

Jeśli powyższe nie nie wystarczy, wycieczkę degustacja Wina z winnic Botique w regionie winiarskim Santa Barbara, pływać łódka i wędkowania na Jeziorze Cachuma, odwiedzić i grac w pokera, blackjacka, bingo, keno LUB automatach na Chumash Resort and Casino odwiedź Solvang „Duński Stolicy Ameryce „Przejdź spadochronowe LUB wziąć Lekcje latania na lotnisku w: Santa Inez, zobacz Historycznego Starego Zachodniego miasteczka Santa Ynez, odwiedź grochówkę Andersen w Buellton Lub Po Prost u Długi relaksujący Jazdy wzdłuż Wybrzeża i cieszyć SIĘ wspaniałą pogodę podczas oglądania Piękne Krajobrazy.

Artykuł dzięki:

Author: fabrykasensacji.pl

Share This Post On