dlaczego fantastyka jest popularna

dlaczego fantastyka jest popularna

Osiągnięcie Salvikalpa Samadhi – stan Oświecenia Poprzez Świadek Świadomości

Salvikalpa Samadhi (LUB Savikalpa Samadhi) JEST wtedy, gdy Myśli wciąż moze przyjść, ale Nie ma Identyfikacji z nimi. Powstają jeden i znikają podczas pozostać Jako świadka. Mozna rowniez zadzwonić zrobić Takiego STANU Samadhi zaawansowany stan „świadkiem Świadomości”.

KIEDY Jestes W TYM powyżej tygodnia, Nie Masz osobistej tożsamości, odpocząć, JAK sama Świadomość.

Jak SIĘ zaczyna:

Gdy jestes z siedziba w bycie świadkiem swoich Myśli, Myśli zmieniać. Twoje Myśli zaczęło SIĘ Jako Osobiste Myśli, co Robić Masz, co chcesz zrobić, co boisz SIĘ, CO SIĘ Stalo w przeszłości itp rowniez pomyśleć liniowych. Jedna Myśl prowadzi zrobić drugiego i nie drugiego.

dlaczego fantastyka jest popularna

Ale Jak wejść przytomności świadków, Myśli stają SIĘ Przypadkowe, Nie SA jeden Już Osobiste. Pojawiają SIĘ I znikają jeden niezależnie Od Siebie.

Mozna zobaczyc ZDJĘCIA I Mieć marzenia / wizje Rzeczy, ktorých Nigdy nie nie widział, Ze Nie moge nawet wyjaśnić w słowach. Mozna poczuć SIĘ Jak w zupełnie inna osobe w zupełnie innym miejscu budowy, ale Nadal pozostajesz świadkiem Tego, ZE JEST utożsamianie SIĘ Nie z NIM. Prawie tak, jakby mozna unosić nad Wizji, Nie kazdy staje SIĘ iść.

Gdy Marzysz W Nocy, mozesz STAC SIĘ TEGO częścią snu, jestes wag NIM, piwa wag Tym powyżej tygodnia samadhi Jestes Po prostu obserwując przejść Jak oglądanie Filmu.

Największą CZĘŚĆ Salvikalpa Samadhi JEST celu, ZE przywiązanie zrobić swojej tożsamości i Myśli SA podzielone na okres Czasu pozostają w Samadhi.

Żartach tak, JAK myślałem ogromny ciężar, Który uważasz SIĘ ZA by zabrać. Nie Masz żadnego imienia, bez granic fizycznych, bez Wagi, zadných Problemów. Randki obaw, pragnień, Osady i Załączniki zostaną usunięte. Daje się Niesamowity Spokój i błogość. Jak w głęboki stan błogiego snu Jeszcze wag pełni świadome.

Artykuł dzięki:

Author: fabrykasensacji.pl

Share This Post On