dlaczego ludzie ogladaja horrory

dlaczego ludzie ogladaja horrory

Nowoczesne Indie

Today eksperci Przyrody w Indiach użyć papryki duchach zachować dzikie słonie z dala od upraw i wsi. papryka Cienie SA jednymi z najgorętszych papryka na Świecie, SAM Zapach JEST dosyć zachować słonie od Hotelu.

W całej Historii, chili została wykorzystana Nie TYLKO Jako broń, ale także zrobić Leczenia ran. Historyczna wykorzystanie papryki Jako URZĄDZENIE tortur wobec przestępców i niewolników, w 14 i 15 Wieku wag Europie zostało udokumentowane.

Początki Nowoczesnej Defensywny Spraye

Istnieje Wiele Różnych rodzajów sprayów obronnych, ALE Trzy najczęściej Nadal w użyciu prawnie Dzisiaj CN, CS oraz OC. CN i CS SA tworzone z syntetycznych substancji Chemicznych, A zatem SA uważane za Substancje rakotwórcze i OC JEST naturalna i pochodzi z Ostrą papryka chili.

dlaczego ludzie ogladaja horrory

CN (gaz łzawiący)

W 1864 Roku Niemcy po Raz Pierwszy Odkryta i uzywane chemiczny zwany Chloroacetofenon (powszechnie znany Jako gaz łzawiący CN), non-śmiertelny wschodzie Biuletyn analityczny ścierający, Które mogłyby obezwładnienia Ludzi na Krótkie okresy Czasu bez zadných trwałych skutków. CN Drážní blon śluzowych, współpracowników prowadzi zrobić utraty Wagi i orientacji.

Nie CN JEST tak szeroko stosowany Jako CS ZE wzgledu na wyższy POZIOM toksyczności, jednak Nadal JEST używany przez paramilitarne i policję na całym Świecie Jako wschodzie Biuletyn analityczny Kontroli zamieszek. To Jest w Małej ciśnieniowego aerozolu í żartem powszechnie określany Jako grill łzawiący. CN rowniez mylnie Dalej Mace, ponieważ Mace byl Marka wykorzystywane przez Pierwszy Amerykański producent CN aerozolu. W rezultacie Mace Stala sie synonimem CN Gazem łzawiącym JAK Kleenex Musi bibuły.

CN często Nie Maja żadnego wpływu na pijaków, narkomanów, LUB Osób o Wysokiej tolerancji Bolu. Rowniez CN wchodzi w Życie wag ciągu 5 sekund: od kontaktu Z odsłoniętego Ciała.

Artykuł dzięki:

Author: fabrykasensacji.pl

Share This Post On