dlaczego lubicie ogladac horrory

dlaczego lubicie ogladac horrory

CS (Gaz zadławienia)

W 1928 Roku Nowy rodzaj Gazu łzawiącego (orthochlorobenzalmalononitrile) został opracowany przez B.B. Corsonem i R.W. Stoughton. CS nazwa pochodzi od pierwszych liter nazwisk Ich. Gaz CS byl używany przez Żołnierzy amerykańskich w celu przepłukania Viet-Cong Z Ich tuneli podczas wojny w Wietnamie.

CS Stała SIĘ najpowszechniej stosowanym Gazem łza ZE wzgledu na JEGO skuteczność i postrzegany brak toksyczności w porównaniu Z innymi środkami sztucznymi Chemicznych. CS reaguje Z wilgocią Lub Potu na skórze i powoduje intensywne pieczenie. Efekty obejmują; łzawienie oczu, kaszel, wydzielanie śluzu z nosa, dezorientacja, zawroty Głowy, trudności z oddychaniem i pieczenie w gardle i nosie. W Wysokich stężeniach rowniez powoduje intensywne kaszel i wymioty. Skutki CS Zwykłe ścierają SIĘ W ciągu kilku Minut. Jednak w ostatnich latach, a Encoding Badania zostały zrobione, zostało ustalone, ZE JEST rakotwórcza podobnie CS CN i inne spraye obronnych człowieka.

CS JEST Okolo Dziesięć razy silniejszy niz CN I SA bardziej skuteczne przeciwko na pijaków, narkomanów, LUB Osób o Wysokiej tolerancji Bolu. Jednakże, moze by trwać Do trzydziestu sekund, ABY wejść w Życie, jeśli nie nie rozpylany bezpośrednio zrobić oczu.

dlaczego lubicie ogladac horrory

CS i CN Nie zanikła popularność Jako samodzielnej Obrony sprayu dla ogółu Społeczeństwa. OC JEST ogólnie uważane za Lepsze rozwiązanie. OC prace natryskowe Faster, pieprz i rozprasza, Nie ma długoterminowe skutki zdrowotne, żart naturalnym związkiem Wykonane z papryki.

OC Pepper Spray

Kajenn, jalapenos, habaneros, dzwon, duch Inne ostra papryka SA owoce oo Rodziny Roślin Capsicum. Cecha charakterystyczną o Capsicum Owoców JEST upał produkują. Powodem, dla którego Niektórych papryki SA cieplejsze niz w innych JEST kwota „Aktywny składnik” zawartego w pieprzu.
Artykuł dzięki:

Author: fabrykasensacji.pl

Share This Post On